УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
КОМІТЕТ МІЖНАРОДНОЇ
РАДИ МУЗЕЇВ
UKRAINIAN NATIONAL COMMITTEE
OF THE INTERNATIONAL COUNCIL
OF MUSEUMS
ЧЛЕНАМ ICOM

МУЗЕЇ УКРАЇНИ

АРТЛОСТ

Позачергова конференція Національного комітету ІКОМ України 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні  члени ІКОМ України!

26 липня 2017 року о 12-00 у приміщенні Національного художнього музею України (м. Київ) відбудеться позачергова конференція Національного комітету ІКОМ. Її мета – розглянути та затвердити нову редакцію Статуту організації. Необхідність обумовлена змінами у законодавстві, пов’язаними з визначенням неприбуткового статусу організації та закріпленням їх у статутних документах, але, головне – діючий Статут гальмує розвиток комітету.

Над проектом нової редакції Статуту працювала ініціативна робоча група. Проект пройшов експертизу в юридичній компанії.

З огляду на це, закликаю вас ознайомитися з проектом документу та висловити свою думку шляхом подання пропозицій, які будуть прийматися на електронну адресу icom.ua.members@gmail.com до 18 липня 2017 року включно.

Проект документу, пояснювальна записка та зразок заяви про передачу голоса додаються, а також доступні за лінком http://icom.in.ua/novini/sub1111

 

Будь ласка, візьміть до уваги, що кожний член ІКОМ при голосуванні має один голос і максимум – два делегованих голоси. Інституційні члени ІКОМ мають один голос і повинні бути представлені директором установи особисто або особою, що діє за письмовим дорученням директора. Усі письмові доручення та заяви про передачу голоса мають бути зареєстровані до початку засідання.

 

З повагою,
Сергій Лаєвський
Президент ІКОМ України

 
pdfСтатут-ІКОМ-України_Нова-ред_5липня2017.pdf
pdfПояснювальна-записка_Нова-редакція-статуту.pdf
docПередача-голоса_зразок-заяви.doc

Copyright © 2015 ICOM Ukraine